Scroll Top

Overlast van huursloepen? Meld het!

Door het toenemend aantal overlastmeldingen veroorzaakt door de huursloepbestuurders, besloten wij een gesprek aan te gaan met de sloepverhuurders.

Door het toenemend aantal overlastmeldingen dat bij ons binnenkomt, veroorzaakt door huursloepbestuurders, besloten wij een gesprek aan te gaan met de sloepverhuurders. Zij lieten ons weten dat ze goed op de hoogte willen zijn van overlastgevallen zodat zij direct tot actie over kunnen gaan. De vraag is hierbij, om als je ziet wie schade aan jouw boot toebrengt of overlast bezorgt, dit gelijk te melden bij de verhuurders, bij de gemeente (meldingen.amsterdam.nl/ of via tel.nr.14020) én bij de wijkagent.

Dit melden willen we zo makkelijk mogelijk maken. Daarom hebben wij een overzicht gemaakt van alle bootverhuurders in Amsterdam en Vechtstreek met contactgegevens en met beelden van die sloepen. Deze kaart is via onderstaande link te downloaden.

overlastkaart WCA_downloadbaar