Scroll Top

Inspreken over Gebiedsplan West kan op 20 december

Op dinsdag 20 december neemt de Bestuurscommissie West een definitief besluit over het Gebiedsplan De Baarsjes/Oud-West 2017.

Op dinsdag 20 december neemt de Bestuurscommissie West een definitief besluit over het Gebiedsplan De Baarsjes/Oud-West 2017.

Vergunningen en handhaving

Gelet op de recente ontwikkelingen rond wonen op het water in West, zoals het afgeven van ligplaatsen voor bedrijfsvaartuigen en de aanschrijvingen voor het verwijderen van vlotten, zullen er ongetwijfeld ook waterbewoners willen inspreken.

Inspreken

Bewoners die willen inspreken moeten zich uiterlijk 24 uur van te voren aanmelden via bestuurscommissie.sdw@amsterdam.nl onder vermelding van het onderwerp. Lees ook even de ‘tips voor insprekers’ (PDF, 122 kB).