Scroll Top

Wethouder De Vries licht kadevernieuwing toe tijdens ALV

Wethouder Egbert de Vries was aanwezig op de afgelopen ledenvergadering. Hij was door ons uitgenodigd om het thema kadevernieuwing toe te lichten.

Egbert de Vries is de opvolger van Sharon Dijksma. Zij vertrok eind vorig jaar naar Utrecht om daar burgemeester te worden.

Eerder was Egbert de Vries onder andere bestuurder bij het waterschap, stadsdeel Oud-Zuid en bij een woningbouwvereniging. Hij kent Amsterdam dus goed.

De wethouder gaf aan dat er veel komt kijken bij de kadevernieuwingen. En ook voor de bootbewoners die hierdoor tijdelijk ergens anders moeten liggen. Hij benadrukte dat de gemeente bij iedere verplaatsing recht zal doen aan de individuele situatie.

De WVA is uitgenodigd om actief mee te denken over een verplaatsingsprotocol. Daar maken we natuurlijk graag gebruik van. We betrekken daarbij ook alle opmerkingen en vragen die tijdens de ledenvergadering zijn genoemd.