Scroll Top

Training energiecoaches van start

Behoefte aan hulp bij het maken van een duurzaamheidsplan? Maak een afspraak met een energiecoach.

Met trots kunnen we melden dat de energiecoach-opleiding 9 december van start is gegaan.
Onder leiding van Bart Roossien en Marcel Elswijk van EnergyGo, de opstellers van de duurzaamheidsmenukaart (binnenkort online te downloaden via deze site), kregen elf aanstaande energiecoaches, training.
De deelnemers leerden onder andere te rekenen van joules naar kWh naar kubieke meters gas, hoe je een plan van aanpak opstelt en hoe je de route naar de verduurzaming van verschillende boten kunt bepalen.
De coaches zijn inmiddels druk de slag met de eerste aanmeldingen.

Wil jij ook geholpen worden bij het maken van een duurzaamheidsplan voor jouw boot en kun je wel wat advies van een energiecoach gebruiken, stuur dan een mail naar: info@woonbootverenigingamsterdam.nl